Back to Top

Про нас

Ми – це фірма « Кухні-Нами », з 2004р. виробляємо красиві і дуже якісні меблі різної складності як для житлових так і офісних приміщень під замовлення. Наше виробництво знаходиться в м. Хмельницькому.
Завдяки напому багаторічному досвіду роботи в сфері виготовлення меблів під замовлення і професіональним фахівцям нам є, що запропонувати Вашому вишуканому увазі! Основою нашого виробництва є кухня під замовлення і різна домівні меблі, починаючи від простого столу до більш складних конструкторських проектів для будинків, квартир, офісів котеджів, торгових майданчиків, ресторанних закладів.
У своїй роботі ми використовуємо безліч нових модних дизайнерських віянь і успішно поєднуємо їх з практичними рішеннями для Вашого максимального комфорту та зручності! Наша активно розвивається команда весь час прагне до свіжих ідей використовуючи нові матеріали, максимально ефективно навчаючи своїх фахівців, для того щоб ми могли запропонує вам дійсно кращий дизайн задовольнив Ваш смак, ми з радістю підкажемо і допоможемо Вам підібрати оптимальні конструктивні рішення, при здійсненні вибору як матеріалів і якісної фурнітури.
При виробництві меблів використовується фурнітура провідних світових виробників, а також німецьких виробників BLUM і HEFFEL ( механізми трансформації меблів, газові пружини, системи регулювання висоти стільниці ).
Якщо ви дійсно раціональна людина, яка хоче освіжити свій домашній або офісний інтер'єр, то ви дійсно звернулися за адресою, і наші великі пропозиції меблів під замовлення, зможуть допомогти Вам в цьому, і Ви будете впевнені що зробили грамотний вибір.
Подивіться наші фото вже фактично виконаної меблів або нові каталоги відвідавши наш салон, і ви самі побачите реальні зразки виробів і якість матеріалів, запросто ознайомитеся з нашими кращими проектами, зможете вибрати той дизайн що Вам максимально підходить і відразу зробити замовлення, почавши втілювати в реальність меблі своє мрії.