Back to Top
Super User

Super User

  

Кухня - це кімната, яка з роками перетворилася на більш відкритий і зручний простір. Тому на теперішній час, дизайн меблів мають відповідати кільком основним критеріям. Кухонні гарнітури, вони мусять бути затишними, адже саме тут збирається сім'я і проводить час разом. Кухонне планування мусить відповідати принципам ергономіки. Нарешті, хороші меблі для кухні мають бути практичними і відповідати способу життя людей, які її використовують. Отже, якщо ви плануєте ремонт кухні або замислюєтесь над кухнею в сучасному стилі, ознайомтесь із нашими порадами та приготуйтеся надихатися!

Якщо подивитися на сучасний дизайн кухонь, то здається, що в ньому переважають свіжість і неорганічність. Але це ще не все. Сучасні меблі для мають бути функціональним місцем, де ви почуваєтеся добре. А по-справжньому гарний дизайн повинен ще й радувати око.

 

 

В вас залишились запитання, або вас цікавить вартість, телефонуйте або завітайте до нас в офіс

 

м. Хмельницький вул. Тернопільська 7а Дім меблів «ОРІТ» магазин «Меблі на замовлення»

 

т. 097 430 22 62 - Олександр.

Понедельник, 19 Февраль 2024 13:02

Кухні на замовлення Хмельницький

 

Функціональність - важливий аспект сучасного дизайну кухні. Крім зовнішнього вигляду та інтер'єру кухні, дуже важливими є практичність перебування в ній, зручність приготування їжі та комфорт розваг.

З цієї причини чимало дизайнів кухонних інтер'єрів а також і команда кухні на замовлення Хмельницький KUHNI-Nami створюються з акцентом на побутову техніку та кухонні гаджети. Сучасні кухні 2024-2025, звісно, не повинні бути переобтяженими безліччю технологічних пристроїв, але вони повинні повністю задовольняти потреби всіх мешканців будинку або квартири.

У сучасному дизайні кухні велике значення має колірна палітра інтер'єру. По-перше, дизайн кухні повинен гармоніювати із загальним інтер'єром будинку і вписуватися в загальну атмосферу вашого житла. По-друге, сучасна кухня - це кухня, в якій зведено до мінімуму все найнеобхідніше та максимально підкреслено природність і простоту.

У моді кухонь світлі тони, без яскравих малюнків та акцентів, ці тенденції в дизайні кухні найкраще поєднуються з мотивами природності та комфорту.

Дизайн кухонь у 2024-2025 роках може мати більш приглушену колірну палітру, наприклад, фіолетовий, блакитний і зелений, але за великого бажання в дизайні кухні можна створити невеликі колірні акценти, щоб надати інтер'єру кухні креативної нотки.

Екологічність також відіграє важливу роль у виборі матеріалів для кухонь: у моді кухні 2024-2025 років - кухні з дерева, мармуру, металу та кераміки. Дерево має дуже ефектний вигляд, коли поверхні кухні оброблені білим.

Сучасний дизайн кухонь у 2024-2025 роках має мати простий і невимушений вигляд, а не складний і важкий для сприйняття. На команда кухні на замовлення Хмельницький KUHNI-Nami допоможе Вам продумати модні інтер'єри кухонь та вбудованої техніки.

 

 

В вас залишились запитання, або вас цікавить вартість, телефонуйте або завітайте до нас в офіс

 

м. Хмельницький вул. Тернопільська 7а Дім меблів «ОРІТ» магазин «Меблі на замовлення»

 

т. 097 430 22 62 - Олександр.

 

Ми, компанія KUHNI-Nami меблі та кухні на замовлення в Хмельницькому, рекомендуємо для зручності в роботі на кухні, додавати підсвітку робочої зони.

На сьогоднішній день, найбільш популярний монтаж світлодіодної стрічки в алюмінієвому профілю. З їхньою допомогою вдається створити рівномірне

підсвічування робочої зони. Перевага світлодіодних стрічок це легкість монтажу, економія електроенергії і економія коштів. Світлодіодну стрічку

можна встановити в будь-який момент користування кухнею. Сучасні світлодіодні стрічки мають різні відтінки білого (теплий білий, холодний або нейтральний білий)

або можна вибрати колір підсвітки або навіть змінювати його під час роботи.

 

 

В вас залишились запитання, або вас цікавить вартість, телефонуйте або завітайте до нас в офіс

 

м. Хмельницький вул. Тернопільська 7а Дім меблів «ОРІТ» магазин «Меблі на замовлення»

 

т. 097 430 22 62 - Олександр.

Суббота, 15 Апрель 2023 09:27

Кухні на замовлення Хмельницький

 

Кухні під замовлення Хмельницький це фірма KUHNI-Nami. З нами ви можете бути впевненні в якості та довговічності вашої кухні. Нашу перевага в тому, що меблі ми завжди виготовляємо в оговорені строки з клієнтами. 

 

Ми завжди дорожимо своєю репутацією і шануємо кожного клієнта. Кожне наше замовлення ми виготовляємо на найвищому рівні.

 

Наші меблі ми виготовляємо на сучасному обладнанні і тільки якісних матеріалів від перевірених виробників комплектуючих для меблів.

 

Ми створюємо для вас практичні і стильні проекти.

 

Команда KUHNI-Nami має 13 років досвіду в виготовленні меблів різних класів і цінової політики. Ми впевнено виготовляємо і монтуємо кухні вчасно та якісно, в строки які прописані в договорі.

 

В вас залишились запитання, або вас цікавить вартість, телефонуйте або завітайте до нас в офіс

 

м. Хмельницький вул. Тернопільська 7а Дім меблів «ОРІТ» магазин «Меблі на замовлення»

 

т. 097 430 22 62 - Олександр.

 

Замовляючи кухню в KUHNI-Nami, ви можете не турбуватись про якість та довговічність кухні. Ви будете бачити нашу перевагу в тому, що кухня буде виготовлена вчасно та якісно.

 

Ми цінуємо свою репутацію і дорожимо кожним клієнтом. Всі кухні ми виготовляємо вчасно і на найвищому рівні.

 

Всі кухні та інші меблі виготовляємо з використанням сучасного обладнання в поєднанні з високоякісними матеріалами від перевірених виробників.

 

Дизайнер-конструктор створить для вас практичний і стильний проект. Він буде сучасним та буде відповідати всім вашим потребам.

 

Наші майстри KUHNI-Nami мають великий досвід, тому ми точно знаємо як змонтувати кухні вчасно та якісно, в строк який прописаний в договорі.

 

В вас залишились запитання, або вас цікавить вартість, телефонуйте або завітайте до нас в офіс

 

м. Хмельницький вул. Тернопільська 7а Дім меблів «ОРІТ» магазин «Меблі на замовлення»

 

т. 097 430 22 62

Пятница, 17 Март 2023 13:53

Кухні Хмельницький

Для нашої фірми KUHNI-Nami, якість меблі на замовлення в Хмельницькому є одним із ключових факторів успіху в меблевому бізнесі.

Ми завжди обережні з вибором матеріалів, довіряємо тільки перевіреним постачальникам меблевих комплектуючих.

Ми підвищуємо професійний рівень меблевих майстрів і приділяємо увагу кожній деталі для виготовлення меблів.

Виробляємо меблі, які будуть довговічними, зручними та ергономічними.

Зовнішній вигляд меблів також є важливим фактором вибору клієнта. Тому не обмежуємося стандартними дизайнерськими рішеннями, створюємо нестандартні моделі.

Ми прагнемо до того, щоб у процесі роботи ми перетворювали свої ідеї на сучасні, практичні та зручні образи.

 

Воскресенье, 12 Февраль 2023 09:09

Кухні на замовлення Хмельницький

 

Багато наших замовників, задаються питанням: «На якому етапі ремонту замовляти кухню?».

Ми – компанія Кухні на замовлення KUHNI-Nami рекомендуємо починати планування кухні До етапу чорнових робіт.

Розташування мийки, духової шафи, холодильника та робочої зони напряму впливає на розташування розеток на фартуху, силових розеток для техніки та сантехніки.

Якщо ви маєте квартиру з вільним плануванням, то можна навіть побудувати стіни під задуману кухню.

Саме тому на етапі чорнових робіт, слід звернутись за консультацією до професіоналів.

Ми кухні на замовлення KUHNI-Nami, зробимо замір приміщення під кухню та спроектуємо меблі на кухню згідно всіх ваших побажань.

 

Пятница, 20 Январь 2023 09:22

Кухні на замовлення Хмельницький

 

Виготовлення кухні на замовлення в Хмельницький дає можливість замовнику незалежно підібрати потрібний матеріал, визначитися з формою, розмірами конструкції, колірними відтінками та інше. Такі вироби вважаються ексклюзивними, оскільки виробляються в одиничному екземплярі. Але порівняно з уже готовими предметами меблів, на цей виріб потрібно чекати.
Незважаючи на це, кухні на замовлення в Хмельницькому мають дещо індивідуальність:

Замовник зуміє створити зразкове рішення за особистими ескізами, поділитися з дизайнерами своїми побажаннями, посилаючись на задану стилістику оформлення.
Замовник зуміє незалежно контролювати завершальну ціну кухні, оскільки саме він обирає всі матеріали, визначається з розмірами, способами обробки конструкцій.
Замовник бере оригінальні меблі, які він більше ніде не зустріне.
Розміри і форми будуть безпомилково підігнані під розміри приміщення клієнта з урахуванням спочатку зробленого вибору місця для установки.
Виробництво меблів на замовлення в Хмельницькому виконується чітко за вказаними клієнтом розмірами і характеристиками. Таким чином, всі вироби будуть створені під конкретне оформлення приміщення, індивідуальні побажання замовника.


Ретельний підбір матеріалів

Кухні в Хмельницькому на замовлення виготовляються з екологічно чистих і вже давно перевірених матеріалів, які є абсолютно безпечними. Будь-який клієнт незалежно зможе підібрати підходящий матеріал, придумати зразковий поєднання відразу кілька матеріалів. Купуючи готові вироби в магазині, ви берете конструкцію з тим набором матеріалів, який спочатку зробив вибір виробник.
Навіть недорогі кухні на замовлення в Хмельницькому можуть бути якісними, так як наші професіонали з особливою ретельністтю підходять до процедури підбору матеріалів. Після цього ми працюємо з:
ДСП;
МДФ;
шпоном;
пластиком дерева (застосовуються різні породи деревини - дуб, ясен, вільха, черешня, береза, сосна, червоне дерево і багато інших).
Будь-який із запропонованих матеріалів ідеально впишеться в ту чи іншу стилістику оформлення. Наприклад, стилістика лофт неймовірно уявити без застосування металу. Масив дерева є зразковою класикою при створенні сімейного затишку, зручної атмосфери. У своїй роботі ми застосовуємо фурнітуру від світових виробників, що засвідчує високий ступінь якості.


Наші кухні можна подивитись ось тут:

http://kuhni-nami.com.ua/pod-zakaz/%D0%BA%D1%83%D1%85%D0%BD%D0%B8.html

Четверг, 12 Январь 2023 14:30

Кухні на замовлення Хмельницький

Патинування кухні

Патинування - це штучне старіння: майстри кухні на замовлення Хмельницький обробляють матеріал вручну спеціальним складом. Залежно від моделі кухні та побажань замовника може бути як м'який восковий блиск, так і розкішна позолота фасадів з ефектом оздоблення.

Занос ручної роботи: немає двох однакових старих кухонь.

М'яке занесення додасть затишку класичним моделям і допоможе створити інтер'єр кухні в дусі еклектики, кантрі або провансу. Золота або срібна патина підходить для урочистого ампіру та яскравого бароко.

Нанесення патини підкреслить текстуру дерева і підкреслить глибину його кольору.

Традиційно елегантний у приглушеній колірній гамі, класичний кухонний інтер'єр може мати дуже яскравий та ефектний вигляд завдяки контрасту теплих відтінків дерева і холодного нальоту.

Крім художніх властивостей, нанесення патини також захищає матеріал від шкідливого впливу навколишнього середовища на кухню. З роками ваша кухня буде тільки кращою!

Кухні з патиною можна подивитись ось тут:

http://kuhni-nami.com.ua/pod-zakaz/%D0%BA%D1%83%D1%85%D0%BD%D0%B8.html

Який дизайн і які колірні рішення вибрати для дизайну кухні? Зрештою, ми проводимо тут багато вільного часу. Дизайн кухні також повинен бути спокійним, піднімати настрій, дарувати натхнення і приємні емоції.

Ось чому ми поговоримо про досить рідкісної реалізації дизайну кухні, яку так часто пропускають, — про кухню в сірих тонах.

Що ми кухні на замовлення Хмельницький можемо запропонувати вам в сірому кольорі? 

Найважливіший критерій, на який спирається більшість людей при виборі дизайну кухні,- це практичність. Сірий колір -дійсно універсальне і практичне застосування на кухні. Вся справа в властивостях таких поверхонь приховувати дрібні пошкодження і маскувати дефекти. Крім того, в цьому кольорі майже не видно пилу. А якщо ви посірієте робочу поверхню з невеликими білими цятками, ви навіть не помітите крихт, що залишилися після роботи.

Звичайно, це не означає, що досить вибрати кухню сірого кольору і повністю забути про чистоту. Ні, прибирати кухню потрібно особливо ретельно і регулярно. Просто через особливості навколишнього середовища є поверхні і покриття, які доставляють набагато більше клопоту, ніж можуть. Наприклад, у вечірні години, коли вікно над чорним матовим столом відкрито під час роботи, ви можете помітити непривабливий шар пилу.

З одного боку, сірий - нейтральний відтінок, і з ним можна сміливо змішувати абсолютно будь-який колір.

Інтер'єр кухні повинен залишатися свіжим, легким і чистим. Таке приміщення ні в якому разі не повинно бути перевантажено безліччю дрібних деталей і поєднанням темних кольорів.

Якщо говорити конкретно про світло-сірих тонах, то їх використання для кухні - оптимальне рішення. Він не настільки вибагливий і простий у використанні, що ви не знайдете кращого кольору. Він буде мати гарний вигляд на шпалерах, меблів і робочих поверхнях.

При бажанні його можна поєднувати навіть з темними кольорами. Проте, тим не менш, для кухні це не особливо вітається.

Сам по собі світло-сірий колір є нейтральним, і йому найкраще підходять світлі і теплі поєднання. Наприклад, пісочні, персикові і фіолетові відтінки.

Сірий додасть простору відчуття чистоти і свіжості, а теплий колір додасть домашньому затишок і тепло.

З темно-сірими квітами потрібно бути обережніше. Вони не підходять для будь-якого стилю. Його слід використовувати з особливою обережністю, розбавляючи місцево легкими плямами. Найкраще, щоб темний колір відповідав мінімалістському дизайну. Однак, якщо, крім світлих тонів, їх в інтер'єрі дуже мало, яскраві і помітні кольори будуть виглядати чудово. жовтня.

Наприклад, меблі та робочі поверхні будуть темно-сірого кольору, плитка буде чорно-білою, а великий кухонний стіл буде насиченого темно-червоного кольору. Звичайно, не всім сподобається такий дизайн, але він гарантовано буде виглядати свіжо і незвично.

Ми можемо Вам запропонувати багато кухонь в сірих тонах ось тут:

http://kuhni-nami.com.ua/pod-zakaz/%D0%BA%D1%83%D1%85%D0%BD%D0%B8.html

Страница 1 из 5